Chirurgia Stawu Skokowego - warsztaty kadawerowe

Szkolenie stwarza rzadką sposobność nauki wykonywania zabiegów artroskopowych na kadawerach pod kontrolą fachowców biegłych w tej sztuce. Wydarzenie jest ważne ze względu na niedobór wyspecjalizowanych fachowców, zajmujących się regionem stawu skokowego, który pod względem wszystkich urazów narządu ruchu, jest wymieniany jako pierwszy.

Chirurgia Stawu Skokowego - warsztaty kadawerowe

Taka forma nauki jest najkorzystniejsza zarówno dla lekarzy, którzy dopiero zaczynają, jak i specjalistów w sztuce mikrochirurgii. Warsztaty umożliwiają wykonanie zabiegu na preparacie ludzkim w analogicznych warunkach do zabiegu wykonywanego na pacjencie w sali operacyjnej, bez obaw o popełnienie błędu w sztuce.

Uczestnicy mogą nauczyć się wszelkich medycznych trików, korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktorów, którzy nabywali tę wiedzę latami. Czynny udział - zarówno w warsztatach, jak i dopełniającym je sympozjum - wezmą uznani i cenieni praktycy, wywodzący się z najbardziej znanych na Śląsku placówek chirurgii urazowej. Gościem specjalnym będzie ortopeda dr Peter Bock z Austrii.

Więcej informacji: msp-pakt.med.pl

Organizator: Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt w Katowicach.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum