Konferencja "Opieka długoterminowa w Polsce - dzisiaj i jutro"

25 i 26 listopada 2021 r. odbędzie się Konferencja "Opieka długoterminowa w Polsce - dzisiaj i jutro". Wydarzenie przeprowadzone zostanie w formule hybrydowej.

Konferencja "Opieka długoterminowa w Polsce - dzisiaj i jutro"
"Opieka długoterminowa w Polsce - dzisiaj i jutro"

W ciągu dwóch dni zaplanowano 6 interaktywnych debat tematycznych. Odbędą się w hotelu Novotel Warszawa Centrum (Warszawa, ul. Marszałkowska 94), a transmisje będą dostępne bezpłatnie na stronie  www.opiekadlugoterminowa2021.pl.

- Obserwowany od kilku lat dynamiczny wzrost liczby osób starszych oraz prognozy demograficzne przynoszą nowe wyzwania dla polskiej służby zdrowia i pomocy społecznej. Trudną sytuację pogłębiają kolejne fale pandemii koronawirusa. W tej sytuacji najistotniejsze jest zabezpieczenie socjalne i zdrowotne rosnącej populacji osób starszych i niesamodzielnych - zaznaczają organizatorzy wydarzenia.

- Podczas tegorocznych obrad będziemy dyskutować, m.in. o: celach i wyzwaniach deinstytucjonalizacji opieki długoterminowej, kadrach medycznych i opiekuńczych, higienie i pielęgnacji pacjentów niesamodzielnych, nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej przeprowadzanej w domu oraz sukcesach i porażkach odniesionych w poszukiwaniu optymalnych standardów opieki długoterminowej - informuje Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym”, organizator konferencji.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele środowisk związanych z sektorem opieki długoterminowej: świadczeniodawcy, świadczeniobiorcy, pracownicy, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej.

Szczegółowe informacje o rejestracji online (bezlimitowa) lub stacjonarnej (ograniczona liczba miejsc) na stronie: www.opiekadlugoterminowa2021.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum