"Kardiologia Prewencyjna 2022". Największa konferencja już 18-19 listopada 2022 roku

XV Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego "Kardiologia Prewencyjna 2022 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy", to największa w Polsce konferencja dotycząca profilaktyki chorób serca i naczyń.

"Kardiologia Prewencyjna 2022". Największa konferencja już 18-19 listopada 2022 roku
W listopadzie odbędzie się konferencja kardiologiczna. Fot. AdobeStock

Konferencja kardiologiczna w listopadzie

Cykl konferencji "Kardiologia Prewencyjna" to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci.

W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się również prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych.

Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.

Tegoroczna Konferencja będzie trwała dwa dni, od piątku 18 listopada do soboty 19 listopada 2022 roku. Prelegenci i uczestnicy spotkają się na żywo w Krakowie, a dodatkowo sesje edukacyjne, satelitarne oraz sesje sekcji PTK będą transmitowane w Internecie.

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej konferencji będzie organizowany już po raz 9. Poranny Bieg po Plantach Krakowskich, zaplanowany na 19.11.2022 roku.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji: adres dostępny TU

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum