Już w listopadzie startuje IV edycja Akademii FORMEDIS

Autor: oprac. PG • Źródło: Materiał zewnętrzny20 października 2021 14:41

Już w listopadzie startuje IV edycja Akademii FORMEDIS – projektu skierowanego do studentów oraz młodych absolwentów, zainteresowanych pracą w sektorze ochrony zdrowia.

Wydarzenie organizowane jest po raz czwarty, dzięki współpracy FORMEDIS Medical Management & Consulting oraz Biura Karier Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Celem projektu jest szkolenie młodego pokolenia profesjonalnej kadry menedżerskiej w ochronie zdrowia, której niedobór zauważamy coraz częściej.

W trakcie ośmiu comiesięcznych warsztatów (listopad – czerwiec) uczestnicy spotkają się z ekspertami – praktykami, z dziedzin takich jak: zarządzanie w ochronie zdrowia, marketing, prawo, finanse, a także badania kliniczne. To jedyna taka okazja, gdzie w praktyczny sposób, poprzez ćwiczenia oraz dyskusje z wykładowcami – praktykami uczestnicy przygotowują się do przyszłej kariery zawodowej. 

Ze względu na unikalny charakter Akademii FORMEDIS nie dziwi szerokie zainteresowanie projektem - w ciągu trzech edycji Akademię ukończyło ponad 120 uczestników z różnych uczelni w Polsce.

Akademię FORMEDIS swoim patronatem objął JM Rektor UMP prof. dr hab. Andrzej Tykarski.

Rekrutacja trwa do 7.11.2021 r. Więcej informacji o projekcie na www.formedis.pl oraz www.ump.edu.pl.

 

Plakat_AF_aktualny.jpg
Plakat_AF_aktualny.jpg

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum