Akademia Menedżerów e-Zdrowia startuje już tej jesieni

Comarch Healthcare zaprasza do udziału w interaktywnym, mailingowym kursie Akademia Menedżerów e-Zdrowia, podczas którego uczestnicy zapoznają się z 8 zagadnieniami z zakresu cyfryzacji opieki zdrowotnej. Kurs rozpocznie się w październiku 2022 roku, a udział jest całkowicie bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Akademia Menedżerów e-Zdrowia startuje już tej jesieni
Baner zapowiadający kursy mailingowe. Fot. Mat. prasowe
  • Akademia Menedżerów e-Zdrowia to mailingowy kurs zainicjowany przez spółkę Comarch Healthcare
  • Projekt powstał z myślą o szerokiej grupie odbiorców, których łączy jedna wspólna cecha – działanie w sektorze ochrony zdrowia
  • Każda z zaplanowanych lekcji została skrupulatnie przygotowana, tak by stanowiła interesujący materiał zarówno dla dyrektorów placówek medycznych, jak i personelu medycznego, fizjoterapeutów, a także studentów medycyny, czy pielęgniarstwa

Startuje kurs mailingowy Comarch Healthcare

Kurs rozpocznie się jeszcze w październiku bieżącego roku. Podczas jego realizacji uczestnicy będą mieli okazję zgłębić 8 tematów wypełnionych po brzegi wiedzą z zakresu cyfryzacji opieki zdrowotnej. Wśród nich znajdą się m.in. prawo, EDM (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna), sztuczna inteligencja i telemedycyna.

Bogata w wartość merytoryczną treść kursu została opracowana wspólnie przez doświadczonych specjalistów Comarch oraz ekspertów branży medycznej. Kurs bazuje nie tylko na prezentacjach i materiałach wideo – znajdą się w nim też checklisty, ankiety, quizy i webinary. Innymi słowy, wiele interaktywnych form maksymalnie angażujących odbiorców i ułatwiających przyswajanie wiedzy.

Organizatorom zależy również na wyróżnieniu uczestników, dlatego na zakończenie kursu każdy otrzyma  certyfikat ukończenia szkolenia i uczestnictwa w Akademii Menedżerów e-Zdrowia.

By wziąć udział w bezpłatnym kursie, wystarczy dokonać rejestracji przez dedykowany formularz dostępny na stronie internetowej: www.comarch.pl/healthcare/akademia-menedzerow-e-zdrowia, do czego już teraz zapraszamy.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum