×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Pracowała jako pielęgniarka, dziś jest właścicielką firmy medycznej, która zatrudnia ponad 3 tys. pracowników

Paulina Gumowska odpowiada za rozwój treści segmentu zdrowie w Grupie PTWP, w tym serwisu rynekzdrowia.pl i magazynu Rynek Zdrowia, których jest redaktor naczelną. Przed dołączeniem do Grupy PTWP, przez blisko dziewięć lat związana była z Wirtualną Polską. Ostatnio była redaktor naczelną obszaru lifestyle i zdrowie, m.in. WP Kobiety i portalu WP abcZdrowie. Wcześniej była zastępcą redaktora naczelnego WP oraz wiceszefową Strony Głównej i Newsroomu, a także wydawcą i redaktorem. Autor: Paulina Gumowska • Źródło: Rynek Zdrowia   • 03 listopada 2021 14:17   • Aktualizacja: 03 listopada 2021 14:22

Polska to nie jest kraj dla starych ludzi? Pytamy o to Beatę Drzazgę, prezeskę BetaMed S.A., właścicielkę firmy medycznej świadczącej usługi pielęgniarskie w domu pacjenta.

Pracowała jako pielęgniarka, dziś jest właścicielką firmy medycznej, która zatrudnia ponad 3 tys. pracowników
Firma Beaty Drzazgi zajmuje się dziś ok. 6 tys. patentów Foto: Rynek Zdrowia/ Michał Oleksy

Jakie są największe bolączki opieki długoterminowej w Polsce? Co zrobić, by w systemie było więcej pielęgniarek? Jak powinna być zorganizowana pomoc dla rodziny, która opiekuje się pacjentem, który wymaga pomocy 24 godziny na dobę? Czy opieka koordynowana rozwiąże problem? Rozmawiamy z Beatą Drzazgą, prezeską BetaMed S.A, która zanim stworzyła swoją firmę pracowała  jako pielęgniarka. 

Czytaj także: Opieka długoterminowa w Polsce leży. Mapa potrzeb zdrowotnych nie zostawia złudzeń

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum