Dwa oddziały w szpitalu wstrzymały przyjęcia planowe. Powodem koronawirus

Autor: oprac. SzB • Źródło: szpital w Chrzanowie, przelom.pl, Rynek Zdrowia14 września 2022 09:30

Do 19 września wstrzymano przyjęcia planowe w dwóch oddziałach Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Wszystko przez koronawirusa.

Dwa oddziały w szpitalu wstrzymały przyjęcia planowe. Powodem koronawirus
Dwa oddziały w szpitalu wstrzymały przyjęcia planowe. Powodem koronawirus. Fot. PAP/Łukasz Gągulski
  • Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Chrzanowie zdecydowała o czasowym wstrzymanie przyjęć na dwa oddziały - neurologiczny z pododdziałem udarowym oraz rehabilitacji neurologicznej
  • Powodem jest koronawirus. - Obecnie w naszym szpitalu jest osiem przypadków COVID-19 - informuje, na łamach portalu przelom.pl, Izabela Kiełbalska zastępca dyrektora ds. lecznictwa w chrzanowskim szpitalu
  • Wstrzymanie przyjęć obowiązuje do poniedziałku, 19 września, do godz. 13. Na wspomniane oddziały przyjmowani są obecnie więc wyłącznie pacjenci w stanie zagrażającym życiu i zdrowiu

Dwa oddziały w szpitalu w Chrzanowie wstrzymały przyjęcia planowe

Od 12 do 19 września wstrzymano przyjęcia planowe w dwóch oddziałach Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Chodzi o oddział neurologiczny z pododdziałem udarowym oraz oddział rehabilitacji neurologicznej. Wyjątkiem są pacjenci w stanie zagrażającym życiu i zdrowiu. 

Powodem wstrzymania przyjęć jest wystąpienie ogniska epidemiologicznego będącego wynikiem koronawirusa. 

- Obecnie w naszym szpitalu jest osiem przypadków COVID-19 - informuje, na łamach portalu przelom.pl, Izabela Kiełbalska zastępca dyrektora ds. lecznictwa w chrzanowskim szpitalu.

- Oddziały kontynuują leczenie pacjentów hospitalizowanych, obecnych na oddziale - czytamy natomiast w komunikacie, który został opublikowany przez chrzanowską placówkę. 

Wstrzymanie przyjęć obowiązuje do poniedziałku, 19 września, do godz. 13.

Placówka, na swojej stronie internetowej, informuje także, że najbliższe szpitale udzielające świadczeń w wyżej wymienionym zakresie znajdują się w Jaworznie (SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny), Olkuszu (Nowy Szpital) oraz Oświęcimiu (Szpital Powiatowy). 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum