Zarządzanie w dobie cyfryzacji w ochronie zdrowia. Trwają zapisy na kurs

Autor: oprac. KK • Źródło: kozminski.edu.pl, Rynek Zdrowia07 lipca 2022 17:30

Trwają zapisy na kurs "Digital Health - Start Me Up". Jego głównym celem jest budowanie wiedzy i praktycznych kwalifikacji na rzecz rozwoju opieki medycznej w dobie cyfryzacji.

Zarządzanie w dobie cyfryzacji w ochronie zdrowia. Trwają zapisy na kurs
Zarządzanie w dobie cyfryzacji w ochronie zdrowia. Trwają zapisy na kurs. Fot. Shutterstock
  • Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na kurs "Digital Health - Start Me Up"
  • Jego celem jest budowanie wiedzy i praktycznych kwalifikacji na rzecz rozwoju opieki medycznej w dobie cyfryzacji. Obecnie trwają zapisy
  • Uczestnicy kursu poznają m.in. podstawowe pojęcia związane z innowacyjnością czy zarządzaniem w dobie cyfryzacji w ochronie zdrowia

Zarządzanie w dobie cyfryzacji w ochronie zdrowia. Trwają zapisy na kurs

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na kurs "Digital Health - Start Me Up". Jego celem jest budowanie wiedzy i praktycznych kwalifikacji na rzecz rozwoju opieki medycznej w dobie cyfryzacji. Obecnie trwają zapisy. 

Jak czytamy w zapowiedzi, kurs będzie prowadzony przez zespół wysokiej klasy ekspertów z zakresu rozwiązań cyfrowych związanych ze zdrowiem i/albo usprawnieniem organizacji opieki zdrowotnej z naszego kraju i Unii Europejskiej, a także z ośrodków spoza Starego Kontynentu.

W ramach programu, uczestnicy kursu poznają podstawowe pojęcia związane z innowacyjnością, zarządzaniem w dobie cyfryzacji w ochronie zdrowia, podstaw analityki danych zdrowotnych, metodologii generowania dowodów klinicznej i ekonomicznej efektywności.

Formuła kursu składa się zarówno z zajęć teoretycznych, omówień przypadków oraz warsztatów praktycznych. 

Adresatami tego kursu są osoby o zróżnicowanym wykształceniu wyjściowym, ze stopniem co najmniej licencjata z podstawową wiedzą na temat zarządzania i organizacji systemu ochrony zdrowia, które są zainteresowane nabyciem nowych i praktycznych umiejętności z zakresu Digital Health. 

- Od kandydatów nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w Digital Health ani działalności biznesowej - możemy przeczytać. 

Kurs trwa jeden semestr - od 1 października 2022 do 24 lutego 2023. Zajęcia będą odbywać się weekendowo (osiem weekendów) w proporcji 70 proc. on-line a 30 proc. stacjonarnie. Partnerem kursu została Agencja Badań Medycznych.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum