Zarządzanie podmiotem leczniczym resortu Obrony Narodowej. WIM rekrutuje na studia

Autor: oprac. JKB • Źródło: WIM, Rynek Zdrowia29 sierpnia 2022 19:30

Wojskowy Instytut Medyczny przypomina o rekrutacji na studia podyplomowe z zakresu zarządzania i kierowania podmiotem leczniczym resortu Obrony Narodowej. Termin składania dokumentów mija 5 września.

Zarządzanie podmiotem leczniczym resortu Obrony Narodowej. WIM rekrutuje na studia
WIM prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Fot. AdobeStock
  • Wojskowy Instytut Medyczny poinformował o rozpoczęciu rekrutacji na studia podyplomowe "Zarządzanie i kierowanie podmiotem leczniczym resortu ON"
  • To już VII edycja studiów podyplomowych prowadzonych przez WIM na zlecenie Ministerstwa Obrony Narodowej. Odbędą się one od 5 listopada 2022 roku do 24 czerwca 2023 roku
  • Studia adresowane są m.in. lekarzy, farmaceutów czy pielęgniarek oraz osób wykonujących inne zawody medyczne

WIM ogłosił nabór na studia podyplomowe

Jak informuje WIM, trwa rekrutacja na VII edycję studiów podyplomowych "Zarządzanie i kierowanie podmiotem leczniczym resortu ON". Odbędą się one w terminie 5 listopada 2022 roku - 24 czerwca 2023 roku - studia prowadzone są przez WIM na zlecenie Ministerstwa Obrony Narodowej

Uczestnicy w ramach programu zajęć nabędą wiedzę uwzględniającą elementy prawne, finansowe, zarządcze oraz związane ze specyfiką funkcjonowania służby zdrowia. Wspomniane studia adresowane są do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, osób wykonujących pozostałe zawody medyczne lub zawody mające zastosowanie w ochronie zdrowia.

Co ważne, WIM podkreśla, że w przypadku osób będących absolwentami innych kierunków studiów preferowane jest doświadczenie pracy w podmiocie leczniczym lub medycznym instytucie badawczym, czy też w instytucji zarządzającej podmiotami leczniczymi, strukturach organizacyjnych Sił Zbrojnych RP, które realizują zadania w zakresie zabezpieczenia medycznego.

Wszelkie potrzebne dokumenty należy złożyć do 5 września. Więcej informacji na temat studiów znajduje się TU.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum