×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

W zielonogórskim szpitalu praktyki nie tylko dla zawodów medycznych

Autor: W Zielonej/Rynek Zdrowia23 marca 2018 12:36Aktualizacja: 23 marca 2018 12:47

Prezes Szpitala Uniwersyteckiego im. K. Marcinkowskiego Sp. z o.o. w Zielonej Górze, dr Marek Działoszyński podpisał porozumienie z przedstawicielami zielonogórskiej uczelni: prorektorem ds. studenckich Wojciechem Strzyżewskim i kierownikiem Biura Karier Lilią Smołą w sprawie indywidualnych praktyk w szpitalu.

W zielonogórskim szpitalu praktyki nie tylko dla zawodów medycznych
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Praktyczne zajęcia w szpitalu będą możliwe dla studentów wszystkich wydziałów. Studenci zrealizują je indywidualnie, co oznacza, że mogą decydować o tym, czym będą się zajmować w ich trakcie i odbyć je zarówno w wakacje, jak i w roku akademickim.

Na stronie Biura Karier pojawiły się wypisane działy, w których można odbyć praktykę w szpitalu. W szpitalu miejsce znajdzie się m.in. w dziale księgowości i płac, zarządzania jakością czy informatyki. Z dodatkowych praktyk mogą też jednak skorzystać studenci kierunku lekarskiego i pielęgniarstwa. Takie zajęcia mogą być uznane również jako praktyki obowiązkowe.

Warunkiem ubiegania się o praktyki jest wypełnienie podania o praktykę indywidualną. W porozumieniu z pracodawcą student powinien natomiast przygotować umowę praktyki oraz jej instrukcję, która określa zakres obowiązków. Wszystkie dokumenty są dostępne na stronie Biura Karier. 

Więcej: www.wzielonej.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum