Sosnowiec: dni otwarte wydziału farmaceutycznego SUM

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 23 października 2013 15:06

Śląski Uniwersytet Medyczny zaprasza na Dni Otwarte Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej SUM. Przygotowano je szczególnie z myślą o przyszłych maturzystach, którzy zastanawiają się nad wyborem kierunku studiów.

Sosnowiec: dni otwarte wydziału farmaceutycznego SUM

Dni otwarte odbędą się w 24-25 października w budynku wydziału przy ul. Jedności w Sosnowcu. W godz. 12-16 będzie można zwiedzać katedry, zapoznać się z metodami prowadzenia ćwiczeń, wyposażeniem sal laboratoryjnych, przykładowymi ćwiczeniami, spotkać z nauczycielami akademickimi, studentami z samorządu studenckiego i kół naukowych.

W programie dni otwartych przewidziano również warsztaty podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. jak sporządzić kolorowy, płonący żel, jak odbarwić płatki róży czy przygotować ciepłe lody, czy w warunkach domowych możemy zrobić atrament i dlaczego potrzebna jest wizyta w lesie oraz czy ciecz może świecić.

Dwa dni pokazów, warsztatów, a także spotkań z wykładowcami i studentami wydziału przygotowano szczególnie z myślą o przyszłych maturzystach, którzy zastanawiają się nad wyborem kierunku studiów.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum