NIL zaprasza na szkolenia o zarządzaniu w podmiotach leczniczych

Autor: NIL/Rynek Zdrowia • • 06 marca 2019 13:48

Naczelna Izba Lekarska realizuje cykl bezpłatnych szkoleń w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Zdrowa administracja podstawą skuteczności podmiotów leczniczych”.

W ramach projektu odbywają się bezpłatne szkolenia z następujących tematów: moduł I (szkolenie obligatoryjne dla wszystkich uczestników projektu) - kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny w sektorze ochrony zdrowia oraz korupcja w ochronie zdrowia i metody jej zapobiegania. W pierwszej kolejności na szkolenie zapisane zostaną osoby zatrudnione w podmiocie leczniczym świadczącym usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Moduł II- metody i techniki zarządzania zasobami w kontekście zwiększenia dostępności do usług medycznych w podmiotach leczniczych, moduł III - zarządzanie finansami w podmiotach leczniczych. Rozliczanie świadczeń opieki zdrowotnej, moduł IV - prawo medyczne w ochronie zdrowia oraz moduł V - komunikacja interpersonalna w podmiocie leczniczym.

Więcej: www.nil.org.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum