NIL organizuje 60 bezpłatnych szkoleń dla lekarzy. Ruszyły zapisy

Autor: oprac. JPP • Źródło: Naczelna Izba Lekarska09 września 2022 10:50

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski w Naczelnej Izbie Lekarskiej. 12 szkoleń odbędzie się stacjonarnie, 48 - online.

NIL organizuje 60 bezpłatnych szkoleń dla lekarzy. Ruszyły zapisy
NIL organizuje 60 bezpłatnych szkoleń dla lekarzy. Ruszyły zapisy Fot. Shutterstock

 

NIL organizuje bezpłatne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski w Naczelnej Izbie Lekarskiej. 12 szkoleń odbędzie się stacjonarnie w siedzibie NIL w centrum szkoleniowo-konferencyjnym, 48 - online. Za udział w każdym z nich - jak informuje Izba - przyznawane są punkty edukacyjne. Rejestracja prowadzona jest przez internet: https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia

- Tematy dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, związanych z wykonywaniem zawodu, wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji, kompetencjami miękkimi, komunikacyjnymi, zarządzaniem, funkcjonowaniem w systemie ochrony zdrowia, dbaniem o własne zdrowie i dobrostan. Najbliższe szkolenie „Medycyna narracyjna jako praktyka kliniczna powszechnie stosowana od ćwierćwiecza na Zachodzie", pierwsze z nowego cyklu dotyczącego medycyny narracyjnej, odbędzie się 19 września - informuje NIL w komunikacie.

Harmonogram szkoleń jest dostępny na stronie internetowej Izby i został rozpisany do końca roku. Lista wydarzeń nie jest zamknięta i ma być aktualizowana.

- Izby lekarskie muszą kojarzyć się z aktywnością, różnorodnymi działaniami na rzecz lekarzy a nie głównie z administrowaniem czy obowiązkiem przynależności. Lekarz od samorządu powinien otrzymywać wsparcie, być czynnym uczestnikiem jego działań. Ciekawe, przydatne, praktyczne szkolenia to jeden z bardzo ważnych obszarów, któremu poświęcamy coraz więcej uwagi – podkreśla prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski.

We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL: szkolenia@nil.org.pl, tel. 22 55 91 310.Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum