×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

MZ: wybrano organizatora szkolenia dla pielęgniarek w zachodniopomorskim

Autor: MZ/Rynek Zdrowia14 listopada 2013 12:00

Ministerstwo Zdrowia poinformowało na swojej stronie internetowej, że został wybrany organizator na prowadzenie szkolenia specjalizacyjnego dla pielęgniarek w województwie zachodniopomorskim. Za najkorzystniejszą uznano ofertę Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położonych sp.z.o.o w Rzeszowie.

MZ: wybrano organizatora szkolenia dla pielęgniarek w zachodniopomorskim
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Do przetargu przystąpiły trzy placówki: Agencja Usług Oświatowych "OMNIBUS” sp.z.o.o w Kłodzku (cena za jedno miejsce szkoleniowe 5200 zł), Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych (4337 zł) oraz wspomniany Ośrodek (3596 zł).

Do wyboru były dwa szkolenia: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek oraz Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek. Resort gwarantował dofinansowanie do 25 miejsc szkoleniowych. Zwycięzca przetargu wybrał szkolenie z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Wartość przedmiotu kontraktu opiewa na sumę 89 900 zł.

Wybrana oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w Ustawie Prawo zamówień publicznych oraz została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o podane kryteria wyboru (jedyne kryterium - cena 100 proc.).

Umowa z wykonawcą, którego ofertę uznano za najkorzystniejszą zostanie zawarta niezwłocznie po akceptacji wyników postępowania przez Ministra Zdrowia lub osobę przez niego upoważnioną, najwcześniej 25 listopada 2013r.  

Więcej: www.mz.gov.pl 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze