MZ: konkurs doskonalenie zawodowe innych zawodów - trwa nabór wniosków

Autor: MZ/Rynek Zdrowia • • 11 października 2016 22:24

Do 24 października 2016 r. trwa nabór wniosków o dofinansowanie w konkursie pn. „Doskonalenie zawodowe pracowników innych zawodów istotnych z punktu widzenia funkcjonowania systemu ochrony zdrowia”.

W konkursie wsparciem objęte zostaną projekty, które przewidują realizację szkoleń i kursów dla pracowników innych zawodów istotnych z punktu widzenia funkcjonowania systemu ochrony zdrowia (ratowników medycznych, dyspozytorów medycznych, pilotów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, fizjoterapeutów, diagnostów laboratoryjnych, opiekunów medycznych, terapeutów środowiskowych), zatrudnionych w publicznym systemie ochrony zdrowia.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej: zdrowie.gov.pl w zakładce: Zobacz ogłoszenia/Wyniki naborów. Informacje dostępne są też pod nr tel. 22 53 00 180, 22 53 00 146 i pod adresem mailowym: szkoleniazawody@mz.gov.pl.

W dniu 14 października 2016 r. w Ministerstwie Zdrowia odbędzie się spotkanie informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców w tym konkursie. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia do 13 października 2016 r. do godz. 9:00 na adres szkoleniazawody@mz.gov.pl.

Więcej: www.zdrowie.gov.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum