Lux Med nawiązał współpracę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 13 marca 2018 16:45

Grupa Lux Med we wtorek (13 marca) podpisała umowę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Porozumienie ma na celu podjęcie wspólnych działań w zakresie badań naukowych, dydaktyki i innych form kształcenia studentów.

Umowę o współpracy podpisali prezes Grupy Lux Med, Anna Rulkiewicz oraz ks. prof. Stanisław Dziekoński, rektor UKSW. Fot. Materiały prasowe

Jak informuje Grupa, w ramach umowy strony zobowiązały się do realizacji wspólnych inicjatyw, w tym organizacji konferencji naukowych, seminariów, warsztatów oraz publikacji naukowych. Umowa ułatwia studentom, doktorantom i pracownikom UKSW nawiązywanie współpracy z uznanymi specjalistami Grupy oraz daje dostęp do nowoczesnej infrastruktury i technik badawczych. Stroną porozumienia jest należąca do Grupy i wyspecjalizowana w onkologii spółka Magodent.

- Współpraca z renomowaną uczelnią jest naturalnym krokiem w realizacji strategii. Uważamy bowiem, że rozwój kompetencji pracowników medycznych jest naszym obowiązkiem i od wielu lat podejmujemy wiele działań edukacyjnych skierowanych do naszych lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych. Jestem przekonana, że nasz dotychczasowy dorobek i doświadczenie, a także kompetencje naszych specjalistów pomogą młodym adeptom medycyny dobrze przygotować się do zawodu - mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum