Kraków: rozpoczyna się Światowy Kongres Polonii Medycznej

Autor: NIL/Rynek Zdrowia • • 23 maja 2013 14:32

Naczelna Izba Lekarska, Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie oraz Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych zapraszają na Światowy Kongres Polonii Medycznej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 23-26 maja 2013 roku.

Kraków: rozpoczyna się Światowy Kongres Polonii Medycznej

Jest to szczególne wydarzenie dla polskiego środowiska lekarskiego z całego świata, które ma na celu podnieść standardy i poprawić rezultaty leczenia - czytamy na stronie internetowej NIL.

Polskojęzyczni specjaliści, którzy pracują w różnych krajach, na różnych kontynentach, w różnych systemach ochrony zdrowia spotkają się, by omówić podczas kilku dni trwania Kongresu problemy związane z poprawą jakości leczenia w naszym kraju. Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń służącej postępowi w medycynie oraz szansą poszerzenia wiedzy w wybranych kierunkach, przedstawianej przez najbardziej znakomitych jej przedstawicieli z różnych krajów świata, a którzy wywodzą się z Polski.

Do udziału w Kongresie zaproszonych zostało ok. 2 tys. lekarzy polskiego pochodzenia oraz lekarzy polskojęzycznych z całego świata (głownie z USA, Kanady, Australii, Skandynawii, Niemiec, Francji, a także z krajów byłego ZSRR).

Więcej: www.nil.org.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum