Konkurs Academia 2013: wygrała książka dotycząca diagnostyki obrazowej

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 17 maja 2013 20:04

Książka "Diagnostyka obrazowa. Układ nerwowy ośrodkowy" zdobyła nagrodę główną w konkursie na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2013. Nagrody wręczono w piątek (17 maja) w Warszawie w trakcie VII Targów Książki Akademickiej i Naukowej.

Konkurs Academia 2013: wygrała książka dotycząca diagnostyki obrazowej

Zwycięską książkę, pod redakcją naukową prof. Jerzego Waleckiego,  wydało Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Była najlepszą w tegorocznej edycji konkursu ACADEMIA wśród ok. 70 zgłoszonych pozycji naukowych, podręczników akademickich, monografii, serii wydawniczych i tłumaczeń.

Do konkursu mogli przystąpić wszyscy polscy wydawcy, mający w swojej ofercie książki akademickie i naukowe. Nagrodą główną dla zwycięskiego wydawnictwa jest czek, który pokryje koszty wydruku 150 tys. stron.

Targi organizowane przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficynę Wydawniczą Politechniki Warszawskiej i Murator EXPO zorganizowano w tym roku wraz z Warszawskimi Targami Książki na Stadionie Narodowym. Potrwają do niedzieli, bierze w nich udział blisko 20 wystawców - wydawców publikacji naukowych i podręczników akademickich oraz książek popularnonaukowych.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum