Kielce: są wolne miejsca specjalizacyjne w szpitalu wojewódzkim

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 19 sierpnia 2015 15:01

Ponad 50 wolnych miejsc specjalizacyjnych jest obecnie w klinikach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonym w Kielcach. Szefostwo placówki i kierownicy poszczególnych oddziałów zapraszają młodych lekarzy do pracy, w największej lecznicy w regionie świętokrzyskim.

Kielce: są wolne miejsca specjalizacyjne w szpitalu wojewódzkim
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wolne miejsca specjalizacyjne są m.in.: w Klinice i Oddziale Chorób Wewnętrznych, na kardiologii, kardiochirurgii, położnictwie i ginekologii, rehabilitacji medycznej, w Klinice Dermatologii, Chorób Zakaźnych, Szpitalnych Oddziale Ratunkowym i w Świętokrzyskim Centrum Neurologii.

- Zapraszamy młodych lekarzy do specjalizowania się w jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków neurologicznych w Polsce - mówi Ewa Kołodziejska, kierownik kliniki i oddziałów działających w strukturach Świętokrzyskiego Centrum Neurologii.

Paweł Skowronek, dyrektor ds. lecznictwa szpitalnego WSzZ przypomina, że ta placówka, po połączeniu z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym w Kielcach, będzie jedną z największych w kraju, co niewątpliwie wzmocni jej pozycję jako ośrodka specjalizacyjnego.

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum