Hanna Romanowicz z ICZMP z nowym tytułem naukowym

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia08 sierpnia 2022 19:00

Kierująca Zakładem Patomorfologii Klinicznej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki dr hab. Hanna Romanowicz z tytułem profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Hanna Romanowicz z ICZMP z nowym tytułem naukowym
Prof. Hanna Romanowicz. Fot. ICZMP w Łodzi
  • Prezydent Andrzej Duda nadał tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne dr hab. Hannie Romanowicz
  • Obecnie kieruje ona Zakładem Patomorfologii Klinicznej w Instytucie CZMP
  • Profesor Hanna Romanowicz od lat gości w programie #ABCPacjenta

Dr Romanowicz "profesorem belwederskim"

Jak na Twitterze poinformował łódzki Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, prezydent Andrzej Duda nadał tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne dr hab. Hannie Romanowicz. 

Prof. Romanowicz medycyne studiowała w Łodzi. Specjalizację I st. z dziedziny patomorfologii uzyskała w 1988 r, II stopnia w 1996 r. Dorobek naukowy obejmuje ponad 120 oryginalnych prac naukowych w prestiżowych czasopismach polskich i zagranicznych. Obecnie kieruje Zakładem Patomorfologii w ICZMP.

Jak poinformowała rzeczniczka łódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Anna Leder za pośrednictwem mediów społecznościowych, profesor Hanna Romanowicz od lat gości w programie #ABCPacjenta, jest niestrudzoną propagatorką cytologii i mammografii.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum