XVII FORUM RYNKU ZDROWIA - NA ŻYWO

18-19 października 2021  •  WARSZAWA

Podstawowa opieka zdrowotna – o zmianach zapowiadanych i wdrażanych

PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI

Gdańsk: Dzień Otwarty GUMed

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 28 marca 2014 12:24

Jakie kierunki oferuje Gdański Uniwersytet Medyczny, jakie są możliwości uzyskania pracy po ukończeniu studiów i co można robić na studiach poza nauką - odpowiedzi na pytania będzie można uzyskać podczas dnia otwartego.

W piątek (4 kwietnia) w godz. 9-14 Collegium Biomedicum przy ul. Dębinki 1 otworzy swoje podwoje dla potencjalnych zainteresowanych nauką na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Kandydaci na studentów będą mogli poznać strukturę Uczelni oraz zasady rekrutacji obowiązujące na GUMed. Ponadto w holu Collegium Biomedicum odbywać się będą prezentacje i pokazy przygotowane przez studentów uczelni m.in. nauka szycia chirurgicznego, wykonywanie zastrzyków domięśniowych.

Tego samego dnia otwarty dla zwiedzających zostanie także Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej na ul. Hallera 107. Będzie można zwiedzić wydział, uzyskać informacje na temat kierunków farmacja i analityka medyczna oraz poszczególnych katedr.

W tym dniu odbędzie się także Wampiriada - akcja honorowego krwiodawstwa - organizowana przez uczelniany Samorząd Studencki.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum