19 stycznia druga "Środa z flebotomią". Webinar dla opiekunów medycznych i pielęgniarek

Autor: oprac. JPP • Źródło: Rynek Zdrowia, OSOM19 stycznia 2022 06:19

W środę, 19 stycznia, odbędzie się druga odsłona cyklu "Środa z flebotomią". Szkolenie kierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli na kierunku opiekun medyczny i obecnych słuchaczy, jak również do pozostałych zawodów medycznych, w tym pielęgniarek i obecnych opiekunów medycznych.

19 stycznia druga "Środa z flebotomią". Webinar dla opiekunów medycznych i pielęgniarek
18 stycznia druga "Środa z flebotomią". Webinar dla opiekunów medycznych, ale również pielęgniarek Fot. Shutterstock
  • W środę, 19 stycznia, odbędzie się druga odsłona cyklu "Środa z flebotomią"
  • W drugiej odsłonie cyklu mowa będzie o rozwoju medycyny laboratoryjnej. Wykład poprowadzi mgr Danuta Kozłowska - diagnosta laboratoryjny, dyrektor ds. medycznych w Diagnostyce
  • Webinary w ramach cyklu kierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli na kierunku opiekun medyczny i obecnych słuchaczy, jak również do pozostałych zawodów medycznych, w tym pielęgniarek i obecnych opiekunów medycznych

19 stycznia druga "Środa z flebotomią"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych wraz z Fundacją OpiekunMedyczny.com.pl i Forum Medycyny Prywatnej przy Pracodawcach RP oraz partnerzy przed tygodniem rozpoczęli cykl webinarów pod nazwą "Środy z Flebotomią".

Pierwszy wykład był spotkaniem z dr. n. med. Tomaszem Anyszkiem, lekarzem, specjalistą diagnostyki laboratoryjnej, pełnomocnikiem zarządu ds. medycyny laboratoryjnej w Diagnostyka SA.

W drugiej odsłonie cyklu, która odbędzie się w środę, 18 stycznia, mowa będzie o rozwoju medycyny laboratoryjnej. Wykład poprowadzi mgr Danuta Kozłowska - diagnosta laboratoryjny, dyrektor ds. medycznych w Diagnostyce.

"Pierwszy wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem opiekunów i pielęgniarek"

- Cieszymy się, że pierwszy wykład spotkał się z tak dużym zainteresowaniem nauczycieli kształcących na kierunku opiekun medyczny, opiekunów medycznych ale i pielęgniarek. O ile zainteresowanie to przekroczyło nasze oczekiwania (musieliśmy znacząco zwiększyć limit miejsc!) to tym razem, jest ono znacznie wyższe - informuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych.

Wykład rozpocznie się o godzinie 18. Rejestracja możliwa jest na stronie: https://opiekunmedyczny.clickmeeting.com/sroda-z.../register. Dodajmy, że bezpłatne cykliczne webinaria zaplanowano w każdą środę od 12 stycznia 2022 do 2 lutego 2022 włącznie.

Dodajmy, że "Środy z flebotomią" kierowane są w pierwszej kolejności do nauczycieli na kierunku opiekun medyczny i obecnych słuchaczy, jak również do pozostałych zawodów medycznych i obecnych opiekunów medycznych, którzy niebawem rozpoczną kursy doszkalające.

Tematyka webinarów związana jest ze zmianą programową w kształceniu opiekunów medycznych i nowymi kompetencjami, jakie otrzymają, w tym możliwość pobierania krwi żylnej i włośniczkowej oraz innych materiałów do badań laboratoryjnych.Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum