Kontakt z redakcjami Magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel. (32) 209 13 03, 608 478 500
fax (32) 356 76 16
redakcja@rynekzdrowia.pl

Oddział w Warszawie

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.)
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 10
fax (22) 550 69 01


REDAKTOR NACZELNA PORTALU RYNEKZDROWIA.PL i SEGMENTU ZDROWIE W GRUPIE PTWP

Paulina Gumowska
paulina.gumowska@rynekzdrowia.pl

REDAKTOR NACZELNY MAGAZYNU RYNEK ZDROWIA

Wojciech Kuta
wojciech.kuta@rynekzdrowia.pl

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Piotr Wróbel
piotr.wrobel@rynekzdrowia.pl

REDAKTOR PROWADZĄCA

Justyna Przybytek-Pawlik
justyna.przybytek@rynekzdrowia.pl


ZESPÓŁ


DZIAŁ FOTO

Andrzej Wawok
(szef działu)
foto@rynekzdrowia.pl


Kontakt z wydawcą

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-114 Katowice
tel./fax (32) 209 13 03, 608 478 500

PREZES ZARZĄDU

Wojciech Kuśpik
tel. +48 (32) 209 10 46


DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

Tomasz Ruszkowski
Dyrektor
reklama@ptwp.pl
tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

Rafał Sikora
menedżer ds. klientów strategicznych (e-Zdrowie i IT)
rafal.sikora@ptwp.pl

Dorota Matysik
menedżer ds. klientów strategicznych (farmacja)
dorota.matysik@ptwp.pl

Anna Krawczyk
menedżer ds. klientów strategicznych (finanse)
anna.krawczyk@ptwp.pl


DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW


DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH

- rozwój i promocja portali, wymiana treści

Oliwia Michałek
telefon: +48 784 553 014
kontakt@ptwp.pl


KOLPORTAŻ I PRENUMERATA

Michał Wybraniec
Kierownik działu
tel. +48 (32) 356 76 35, 606 687 836
kolportaz@ptwp.pl

Katarzyna Suchan
tel: +48 696 402 991
katarzyna.suchan@ptwp.pl


PATRONATY

patronaty@ptwp.pl