XXV Koncert "Serce za serce"

XXV Koncert "Serce za serce" odbędzie się 19 listopada 2016 r. o godz. 18.00, w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Będzie kulminacyjnym punktem uroczystości jubileuszowych, organizowanych w 25. rocznicę działalności Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.

XXV Koncert "Serce za serce"

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii powołana została w 1991 r. z inicjatywy i pod kierunkiem prof. Zbigniewa Religi, by doskonalić metody leczenia zagrożonego serca, realizując prace w trzech zasadniczych kierunkach badawczych: mechaniczne protezy serca dla dzieci i dorosłych, urządzenia zrobotyzowane dla kardiochirurgii oraz wykorzystanie inżynierii tkankowej w terapii serca.

Podczas koncertu wręczone zostaną wyróżnienia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w postaci statuetki "Przyjaciel Fundacji" oraz specjalnej nagrody 25. lecia - w kategoriach "Partner" i "Sponsor".

Podczas Gali wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. St. Hadyny, który zaprezentuje specjalny program, złożonym z pieśni i tańców ludowych oraz własnych interpretacji znanych i lubianych utworów muzyki rozrywkowej.

Gościnnie w koncercie wystąpią również: Marcin Jajkiewicz - wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy, Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Bernard Krawczyk - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny związany z Teatrem Śląskim w Katowicach i Teatrem Zagłębia w Sosnowcu. Galę poprowadzi Anna Popek.

Bilety w cenie 40 i 50 zł dostępne są online oraz w kasie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum