XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

W dniach 21-23 września 2017 r. odbędzie się w Katowicach XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Tradycyjnie już podczas Kongresu PTK zaprezentowane zostaną najnowsze doniesienia ze świata kardiologii oraz wyzwania dotyczące leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Kongres, jak co roku, będzie stanowił także wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

- W tym roku Kongres odbędzie się, po raz trzeci, na gościnnej ziemi śląskiej. Ostatni raz mieliśmy przyjemność gościć Państwa w 2005 r. Mamy więc wielką nadzieję, że w przerwie między wykładami znajdzie się również chwila na spacery po mieście, by odkryć nie tylko przemysłowe oblicze Katowic, ale i docenić kulturalny rozwój naszego regionu - piszą organizatorzy Kongresu.

XXI Międzynarodowy Kongres PTK odbędzie się w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

W ciągu trzech dni obrad odbędzie się ponad 120 sesji, wśród których nie zabraknie - jak co roku - sesji sekcji, sesji przypadków klinicznych, sesji prac oryginalnych oraz sesji satelitarnych.

Organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Szczegóły na stronie: kongres2017.ptkardio.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum