XX Jubileuszowy Kongres Uzdrowisk Polskich

Kongres Uzdrowisk Polskich jest najważniejszym forum dyskusyjnym środowisk związanych z branżą uzdrowiskową, gminami uzdrowiskowymi, lecznictwem uzdrowiskowym i turystyką zdrowotną.

XX Jubileuszowy Kongres Uzdrowisk Polskich
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Aktywnie uczestniczą w tym wydarzeniu przedstawiciele administracji rządowej, samorządów terytorialnych, wybitni przedstawiciele świata nauki, a także zarządy spółek i organizacji działających na rzecz branży uzdrowiskowej.

Wnioski, konkluzje, decyzje, uchwały i projekty wypracowywane podczas tych spotkań, wyznaczają kierunki działań i rozwoju uzdrowisk.

Motto tegorocznego Kongresu - "Prywatyzacja i co dalej ?" - inspirować ma do debaty w okresie postępujących procesów prywatyzacyjnych spółek uzdrowiskowych i podjęcia próby określenia wspólnych stanowisk w kwestii przyszłości uzdrowisk, zasad finansowania lecznictwa uzdrowiskowego, wzmocnienia ich konkurencyjności i zwiększenia szansy na coraz bardziej nowoczesne działanie w obszarze gospodarczym w kraju i za granicą.

Celem XX Jubileuszowego Kongresu jest to, aby dyskusja o przyszłości polskich uzdrowisk, inspirowała rząd, polityków, decydentów, samorządowców, jak również zarządzających podmiotami uzdrowiskowymi do dalszych działań ukierunkowanych na stabilny rozwój medycyny i lecznictwa uzdrowiskowego.

Szczegóły:
http://www.uzdrowisko-polczyn.pl/strony/xx_kongres_uzdrowisk_polskich/148

Organizatorzy:
Uzdrowisko Połczyn-Zdrój S.A.
Stowarzyszenie Unia Uzdrowisk Polskich
Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP
Izba Gospodarcza Uzdrowiska Polskie
 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum