XVII Ogólnopolska Konferencja "Być położną dziś i jutro - jak sprostać wymaganiom współczesności"

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się kobietą w okresie okołoporodowym: położnych, lekarzy ginekologów, neonatologów, pielęgniarek noworodkowych, instruktorek szkół rodzenia, doradczyń laktacyjnych, a także do osób odpowiedzialnych za organizację opieki okołoporodowej w Polsce.

Zmieniające się standardy w opiece okołoporodowej, większa świadomość i oczekiwania beneficjentek tej opieki sprawiają, że zawód położnej i lekarza wymaga nie tylko nieustającego kształcenia, ale także radzenia sobie coraz bardziej stresującymi sytuacjami.

Warto odpowiedzieć sobie sobie na pytania: „Kim jest współczesna rodząca? Jakie są jej oczekiwania? Co to jest pokolenie „Y” i jak sobie z nim radzić?”.

Gościem specjalnym konferencji będzie położna z Danii Hanne Willer, autorka nowej metody rodzenia barków minimalizującej urazy krocza podczas porodu. W konferencji wezmą udział uznani specjaliści w swoich dziedzinach: prof. Michał Troszyński, prof. Anna Giza-Poleszczuk, dr Barbara Baranowska, Jolanta Petersen, Magdalena Krauze, Justyna Dąbrowska, Bożena Winch oraz Anna Zdral.

Miejsce: Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN; ul. Księcia Trojdena 4, Warszawa.

Program i rejestracja: www.rodzicpoludzku.pl/19-20XI-Konferencja

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum