VITAL FORUM 2014 - ogólnopolska debata nad zdrowiem Polek

W dniach 6-7 marca 2014 r. w Warszawie odbędzie się Vital Forum - ogólnopolska debata nad zdrowiem Polek. To pierwsze tego typu wydarzenie, które zajmuje się zdrowiem kobiet kompleksowo - również w kontekście społeczno-demograficznym.

VITAL FORUM skierowane jest do osób i organizacji, które zajmują się wdrażaniem i realizacją programów profilaktycznych, czyli do jednostek samorządów terytorialnych oraz organizacji pozarządowych, ale również firm odpowiedzialnych społecznie. Jego celem jest przedefiniowanie zagrożeń dla zdrowia współczesnych kobiet w Polsce, zrozumienie uwarunkowań demograficznych i socjologicznych wpływających na ten stan oraz dyskusja nad tym, kto i w jaki sposób kształtuje wiedzę kobiet nt. zdrowia. Nie zabraknie także tematów związanych z profilaktyką finansową.

W debacie Vital Forum wezmą udział autorytety z wielu dziedzin medycyny na równi z osobowościami świata mediów oraz show biznesu i internetu. W ciągu 2 dni odbędzie się 15 paneli zebranych w 4 bloki: Moda a zdrowie, Zdrowotne zmory Polek, Zdrowie kobiet - priorytet społeczny oraz Medialny obraz Polek.

Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii „Witalna Polka”, która jest odpowiedzią na alarmujące wyniki Raportu „Polki 2013 - zdrowie i jego zagrożenia”, który powstał z inicjatywy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet. Jej celem jest nakłonienie kobiet, by bardziej dbały o swoje zdrowie.

Partnerzy wydarzenia: ING Życie (Partner Strategiczny), dr Irena Eris, Nestle, Pharmaceris oraz Adrian. Organizatorami i pomysłodawcami kampanii oraz Vital Forum są: Fundacja MSD dla Zdrowia Kobiet, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego oraz organizatorzy kampanii „Rak. To się leczy!”.

Udział w VITAL FORUM-2014 jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje: www.vitalforum.pl
Kontakt w sprawie zapisów:
Katarzyna Kiszczak, kom. 663 748 437,
biuro@vitalforum.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum