V Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa "XXI Wiek w leczeniu i opiece nad człowiekiem u schyłku życia"

Zakład Pielęgniarskiej Opieki Paliatywnej, Katedra Pielęgniarstwa Klinicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu AM we Wrocławiu, Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu, Wyjazdowy Zespół Opieki Paliatywnej dla Dzieci - organizują V Międzynarodową Konferencję Szkoleniową "XXI wiek w leczeniu i opiece nad człowiekiem u schyłku życia. Cierpienie, umieranie, śmierć - w aspekcie medycznym, etycznym, psychologicznym i społecznym".

V Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa "XXI Wiek w leczeniu i opiece nad człowiekiem u schyłku życia"
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Konferencja odbędzie się w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego przy pl. Katedralnym 1 we Wrocławiu.

Tematyka konferencji obejmuje: duchowe aspekty umierania, pediatryczna medycyna paliatywna, Nowe techniki leczenia, a także problemy w opiece paliatywnej, chorobach wewnętrznych, zakaźnych, ginekologii, chirurgii i intensywnej terapii, leczenia objawowe w medycynie paliatywnej, jakość życia i psychologiczne aspekty w opiece paliatywnej, nowe leki i postęp w onkologii i opiece paliatywnej.

Swój udział w Konferencji potwierdziło grono wybitnych specjalistów w zakresie opieki paliatywnej z całej Polski.  Konferencja kierowana jest do lekarzy, pielęgniarek,  psychologów, rehabilitantów, osób duchownych, etyków oraz filozofów, a także studentów.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum