×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Targi SALMED 2016

Pierwsze zagadnienia, jakie poruszą organizatorzy wraz z ekspertami z branży medycznej podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED, są już znane. Postępy w rehabilitacji, choroby cywilizacyjne, prawo zamówień publicznych, ratownictwo medyczne, szkolenia dla kadry zarządzającej - to tylko niektóre z wiodących haseł, pod jakimi odbędzie się SALMED.

Targi SALMED 2016
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Komisja Rehabilitacji i Integracji Społecznej PAN Oddział Poznań zaprosi na XI Konferencję Naukową z cyklu Promocja Polskiej Rehabilitacji, która poruszy temat postępów w rehabilitacji w chorobach cywilizacyjnych.

Celem konferencji będzie wymiana doświadczeń naukowych w zakresie problemów medycznych i społecznych w rehabilitacji pacjentów dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi, a zarazem inspiracja do dalszych badań w zakresie pulmonologii i dalszej rehabilitacji pozazabiegowej.

W ramach SALMED - LABORATORIUM odbędzie się VIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa. Poruszony zostanie także temat: "Choroby Cywilizacyjne wyzwaniem współczesnej medycyny laboratoryjnej".

Natomiast Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych POLMED zaprosi na panel „Prawo Zamówień Publicznych w branży wyrobów medycznych”.

W bloku SALMED - PIELĘGNIARSTWO zaplanowano wydarzenie pod hasłem „Wyzwanie XXI wieku w dokumentowaniu pracy Pielęgniarek i Położnych”, którego organizatorem jest Okręgowa Izby Pielęgniarek i Położnych.

Portal Medipment.pl, proponuje swoje Seminarium dla kadry zarządzającej placówkami medycznymi, menedżerów służby zdrowia, lekarzy, personelu medycznego na temat doboru i wyszukiwania sprzętu oraz Seminarium na temat internetowych narzędzi wspierających sprzedaż.

Podczas tegorocznego SALMED-u odbędzie się również Seminarium „Medycyna Hiperbaryczna - Fakty i Kontrowersje”, dedykowane lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym, a także nurkom, którzy chcą pozyskać wiedzę i umiejętności praktyczne w zastosowaniu tlenu hiperbarycznego - zarówno w intensywnej terapii, medycynie hiperbarycznej, jak i w postępowaniu w wypadku nurkowym.

Na kilka tygodni przed targami jury złożone z ekspertów branży medycznej wyłoni zwycięzców Konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To cenne wyróżnienie innowacyjnych produktów i usług, które od lat jest synonimem najwyższej jakości na rynku.

Intensywne kontakty i rozmowy zespołu SALMED z liderami i przedstawicielami branży medycznej zaowocowały rezerwacją aż 50% powierzchni wystawienniczej kompleksu najnowocześniejszych pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla firm, które chcą być na bieżąco w branży, sygnał jest wyraźny - trzymaj rękę na pulsie, weź udział w targach!

Więcej informacji: www.salmed.pl
Kontakt dla mediów: Marta Rybko - tel. +48 61 869 2041
www.mtp.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze