Projekt prasowo-internetowy "Świat dziecka"

Troska o małego człowieka jest dla rodziców najważniejsza ale - jak ze wszystkim w życiu - musi mieć charakter uporządkowany. Wydawnictwo Medical Media Solutions po raz kolejny dedykuje publikację zatroskanym rodzicom, dla których zdrowie i rozwój dzieci są najważniejsze. Już 8 maja br. w Dzienniku Metro ukaże się projekt prasowo-internetowy "Świat dziecka".

Projekt prasowo-internetowy "Świat dziecka"

Publikacja została poświęcona obszarom, które wymagają szczególnej uwagi i edukacji. Jej celem jest budowanie świadomości i kształtowanie zachowań rodzicielskich. Dodatkowo wskazuje ona, że jakość życia naszych dzieci powinna mieć dla nas duże znaczenie, bo to rodzice w dużym stopniu są w stanie zadecydować o tym, jaka będzie przyszłość ich dzieci. 

W publikacji umieszczono m.in. inspirujący komentarz dr. Pawła Grzesiowskiego z Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń, Centrum Medycyny Zapobiegawczej, oceniający rolę i znaczenie szczepień. Warto też zwrócić uwagę na artykuł Marzeny Korbeckiej dotyczący nowej szkoły leczenia ospy wietrznej, a także na wypowiedź lek. stomatologa Marty Olszewskiej - na temat edukacji i profilaktyki higieny jamy ustnej dzieci.

Przed nami coraz cieplejsze i słoneczne dni wiosny, warto więc zadbać o bezpieczną podróż całej rodziny, szczególnie w kontekście eliminacji alergenów w samochodzie poprzez filtr kabinowy; podpowiedzi gdzie i kiedy dokonać ich wymiany Czytelnicy znajdą właśnie w publikacji "Świat dziecka".

- A jeśli szukacie smacznych i orzeźwiających napojów dla swoich pociech, na łamach naszej publikacji podpowiemy Wam na jakie warto zwrócić uwagę - zaprasza do lektury wydawca publikacji "Świat dziecka".

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum