Portrety Polskiej Medycyny 2017

ZAPOWIEDŹ

Grupa PTWP SA, wydawca miesięcznika Rynek Zdrowia oraz portalu rynekzdrowia.pl organizuje uroczystość wręczenia Portretów Polskiej Medycyny 2017.

Uroczysta Gala, w trakcie której uhonorujemy tegorocznych Laureatów, odbędzie się pierwszego dnia XIII Forum Rynku Zdrowia, 23 października 2017 r. o godz. 19.30 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Portrety Polskiej Medycyny zostaną wręczone w pięciu kategoriach:
• Lider Rynku Zdrowia (laur główny)
• Menedżer Rynku Zdrowia (placówki publiczne)
• Menedżer Rynku Zdrowia (placówki niepubliczne)
• Lekarz Rynku Zdrowia
• Wydarzenie Rynku Zdrowia


Wśród dotychczasowych Laureatów Portretów Polskiej Medycyny (są wręczane corocznie od 2006 r.) znaleźli się między innymi wybitni lekarze, znakomici menedżerowie ochrony zdrowia, postacie, które w szczególny sposób przyczyniają się do sprawnego funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej, w którym najważniejsze jest dobro pacjenta.

Naszą intencją jest uhonorowanie osób, których działalność - w opinii zespołu dziennikarskiego Rynku Zdrowia - wywiera istotny, pozytywny wpływ na naszą ochronę zdrowia - nie tylko w skali kraju, ale także konkretnego regionu. Rozstrzygnięcie plebiscytu stanowi swoiste podsumowanie tego, co wydarzyło się w medycznej branży w ciągu roku, jaki mija od poprzedniej edycji Forum Rynku Zdrowia.

Udział w Gali tylko za potwierdzeniem organizatora po uprzednim zarejestrowaniu się na wydarzenie.
Rejestracja: www.forumrynkuzdrowia.pl/