"Patient-oriented medical care". Pierwsza Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych

Tematem przewodnim konferencji, która odbędzie się w Zegrzu k. Warszawy w dniach 19-21 listopada, jest działanie i współdziałanie zespołów interdyscyplinarnych w najbardziej wymagających dziedzinach medycyny.

"Patient-oriented medical care". Pierwsza Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Głównym celem wydarzenia będzie przekonanie uczestników, że dobra organizacja pracy zespołów może mieć ogromny wpływ na poprawę zdrowia i jakości życia pacjentów. Podczas konferencji chcemy podzielić się Państwem naszymi doświadczeniami, wysłuchać Waszych opinii oraz wspólnie znaleźć odpowiedzi na trudne pytania, z którymi stykamy się każdego dnia. Program konferencji zapewni nie tylko możliwość wzięcia udziału w dyskusji, ale również stworzy okazję do uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Chcemy udowodnić Państwu, że zespoły specjalistów z różnych dziedzin, dzięki współpracy, mogą usprawnić i ulepszyć pomoc medyczną (udzielaną na co dzień) - informują organizatorzy.

Pokażemy również jak nowoczesne narzędzia teleinformatyczne wspomagają sprawne działanie systemu opieki zdrowotnej od stanów nagłych do opieki poszpitalnej. Zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych oraz przedstawicieli innych zawodów medycznych. To właśnie w tak szerokim gronie chcemy budować nową jakość dyskusji o opiece zdrowotnej zorientowanej na pacjenta!

Konferencje odwiedzi ponad dwustu specjalistów z zakresu medycyny działających w placówkach opieki zdrowotnej w całej Polsce. Będą to zarówno pracownicy szpitali wojskowych, jak i innych szpitali specjalistycznych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli środowisk medycznych i odbędzie się w Hotelu 500 nad Zegrzem.

Szczegóły i rejestracja: https://wimcon.wim.mil.pl/konferencja-interdyscyplinarna/
Organizator: Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
Kontakt: Piotr Effler, 698 823 341, Piotr.Effler@kdkinfo.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze