Panel dyskusyjny "Zdrowy szkielet polskiej gospodarki? Ile tracimy z powodu chorób (nie)pracujących Polaków"

Projekt Fit for Work jest realizowany w ramach międzynarodowego programu badawczego The Work Foundation, zapoczątkowanego w 2007 r. w Wielkiej Brytanii. Celem projektu jest pokazanie, jakie skutki niosą ze sobą choroby układu mięśniowo-szkieletowego, na które cierpi obecnie ponad 100 milionów Europejczyków.

Panel dyskusyjny "Zdrowy szkielet polskiej gospodarki? Ile tracimy z powodu chorób (nie)pracujących Polaków"
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Koordynacją programu Fit for Work, realizowanego w 27 krajach Europy i świata zajmuje się Fit for Work Europe Coalition. Partnerem polskiej edycji projektu jest Stowarzyszenie Central and Eastern European Society of Technology Assessment in Health Care (CEESTAHC).

W ramach projektu Fit for Work został opracowany raport dotyczący implikacji gospodarczych, społecznych i zdrowotnych skutków zachorowalności na choroby o podłożu mięśniowo-szkieletowym w Polsce, na tle innych krajów Unii Europejskiej.

Uroczysta prezentacja wyników raportu odbędzie się podczas panelu dyskusyjnego „Zdrowy szkielet polskiej gospodarki? Ile tracimy z powodu chorób (nie)pracujących Polaków” na tegorocznym Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju - 8 września 2011 r. o godz. 13.30.

Fit for Work został objęty Patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Szczegóły: www.fitforworkeurope.eu

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum