XVII FORUM RYNKU ZDROWIA - NA ŻYWO

18-19 października 2021  •  WARSZAWA

Dostępność świadczeń opieki zdrowotnej – czy chodzi tylko o finansowanie?

PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI

Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym Kraków 2014

22 zespoły z całej Polski. Trudne i skomplikowane zadania, które pokażą umiejętności załóg karetek. Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym (Kraków, 12-15 czerwca 2014 r.) to nie tylko widowiskowe pokazy ratownictwa, to przede wszystkim ćwiczenia, podczas których ratownicy medyczni, pielęgniarki i lekarze doskonalą swoje kwalifikacje w tej niezwykle ważnej dziedzinie - ratowaniu ludzkiego życia.

Mistrzostwa organizowane są przez Krakowskie Pogotowie Ratunkowe - najstarszą, a równocześnie jedną z najnowocześniejszych stacji pogotowia ratunkowego w Polsce.

Co możesz zobaczyć?

Wypadek masowy - symulacja zdarzenia masowego z udziałem wielu poszkodowanych. Będzie to zadanie bardzo widowiskowe, w którym uczestniczyć będą również inne służby. Piątek, 13 czerwca, godz. 11.00, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, al. Jana Pawła II 39. Aby zobaczyć zawody, trzeba wykupić bilet wstępu do muzeum. Ćwiczenie można tez obserwować bezpłatnie, z nieco większej odległości, w parku od strony al. Bora-Komorowskiego.

Wypadek w parku - zadania w Parku Jordana i na Błoniach na wysokości wejścia do Parku Jordana. Sobota, 14 czerwca w godz. 8.30-14.

Parada karetek: nowoczesnych i zabytkowych - uczestnicy zawodów z całej Polski w swoich ambulansach wraz z zabytkowymi pojazdami przejadą ulicami Krakowa. Piątek, 13 czerwca w godz. 9-10. Karetki przejadą z ul. Łazarza do Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Szczegóły: www.kpr.med.pl/mistrzostwa

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum