Międzynarodowe Sympozjum KOKSARTROZA VIII

W dniach 21-23 kwietnia 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach po raz ósmy odbędzie się cykliczne Międzynarodowe Sympozjum KOKSARTROZA.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego i Organizacyjnego jest prof. Damian Kusz, kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Konferencję zaplanowano jako interdyscyplinarne forum klinicystów, lekarzy praktyków oraz rehabilitantów z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu, z kraju i zagranicy. Tematykę konferencji stanowić będą problemy leczenia jednej z częstszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów, jaką jest choroba zwyrodnieniowa stawu biodrowego.

Program Konferencji zawiera zarówno wykłady merytoryczne, jak i panele dyskusyjne. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii w leczeniu tej choroby w Polsce i za granicą, a także zapoznania się ze światowymi trendami leczenia niepowodzeń po protezoplastyce stawów.

Do współpracy zaproszeni zostali najwybitniejsi przedstawiciele środowiska medycznego z Polski oraz goście z zagranicy.

Program oraz rejestracja: www.koksartroza.pl

 

 

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum