Międzynarodowe Partnerstwo w Biotechnologii i IT

Międzynarodowa konferencja skoncentruje się na osadzeniu platformy dialogu i współpracy między społecznością akademicką a biznesem w celu rozwoju projektów badawczych i biznesowych związanych biotechnologią, projektami na styku IT i biotechnologii oraz projektami związanymi z ochroną zdrowia.

Wydarzenie będzie również prezentacją sztandarowych polskich projektów badawczo-naukowych w zakresie biotech i IT, a także okazją do inicjacji współpracy między naukowcami z Polski i Wielkiej Brytanii.

Zachodnie systemy opieki zdrowotnej będą przechodzić kompleksowe przeobrażenia związane z ich dostosowaniem się do potrzeb starzejących się społeczeństw. Kołem zamachowym tych przemian będą innowacyjne rozwiązania, jakie mają szansę powstać w dziedzinach life science, biotechnologii i IT. Przełomowe odkrycia i aplikacje mogą powstać w każdym regionie świata.

Najważniejszy cel konferencji to spotkanie i networking ludzi wspierających rozwój nauki i biznesu, reprezentujących różne sektory gospodarki i administracji oraz wspólna debata na temat współpracy tych środowisk w celu wspierania procesu powstawania innowacyjnych rozwiązań i nadawanie im biznesowego charakteru.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum