XVII FORUM RYNKU ZDROWIA - NA ŻYWO

18-19 października 2021  •  WARSZAWA

Dostępność świadczeń opieki zdrowotnej – czy chodzi tylko o finansowanie?

PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI

Konferencja z okazji 50-lecia Oddziału Podkarpackiego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego

W dniach 23-25 maja odbędzie się Konferencja Jubileuszowa z okazji 50-lecia Oddziału Podkarpackiego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR) oraz 25-lecia Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Swoim uczestnictwem konferencje zaszczycą autorytety w dziedzinie radiologii z Polski, profesorowie i pracownicy naukowi z czołowych ośrodków akademickich z kraju oraz goście z zagranicy. Tematem przewodnim konferencji będzie rozwój radiologii w ostatnim 50-leciu i najnowsze jej osiągnięcia.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się mszą świętą dziękczynną 23 maja o godzinie 9.00 w Kaplicy Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im Św. Jadwigi Królowej.

Dwudniowa formuła konferencji przewiduje trzy sesje wykładowe. Sesja pierwsza, po wcześniejszym uroczystym otwarciu Konferencji, które nastąpi w 23 maja o godz.14.30 zatytułowana jest „Od przeszłości do teraźniejszości”. Sesja druga odbywać się będzie w sobotę, 24 maja („Co radiolog może dać klinicyście”, godz. 9.30-13.30), a sesja trzecia pt. „Radiologia pół żartem, pół serio” – 25 maja w godz. 15.00-17.00.

Miejsce konferencji: Hotelu Bristol przy Rynku Starego Miasta w Rzeszowie.

Więcej informacji: jubileuszpltr.pl

Organizatorzy: Podkarpacki Oddział Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego
Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum