Konferencja szkoleniowa: "Umowa o pracę czy kontrakt?"

Zamiana umów o pracę na umowy cywilnoprawne (kontrakty) w zakładach opieki zdrowotnej stwarza wiele problemów, przed którymi stają pielęgniarki i położne.

Zamierzeniem organizatorów konferencji jest przeprowadzenie szerokiej debaty i uzyskanie odpowiedzi na pytania:

• Jakie są różnice między umową o pracę a kontraktem, na podstawie którego pielęgniarka lub położna prowadzi działalność gospodarczą i czy istnieje problem zastępowania umowy o pracę na umowy cywilnoprawne?
• Czy wykonywanie działalności gospodarczej przez pielęgniarki i położne wpływa na status zawodowy, warunki pracy i płacy?
• Jak kształtuje się odpowiedzialność cywilna, karna, zawodowa pielęgniarek i położnych na kontraktach?

Konferencja skierowana jest do: pielęgniarek i położnych prowadzących działalność gospodarczą w formie indywidualnej lub grupowej praktyki; pielęgniarek i położnych zatrudnionych w zakładach opieki zdrowotnej; kadry zarządzającej zakładami opieki zdrowotnej; osób prowadzących procedurę wpisu do rejestru działalności regulowanej pielęgniarek i położnych.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 9/13. Koszt uczestnictwa 350 zł (organizator zapewnia udział w konferencji, wyżywienie, materiały konferencyjne).

Szczegółowe informacje: www.izbapiel.org.pl
Organizator: Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, 22/628 58 61, www.izbapiel.org.pl, e-mail: izba@izbapiel.org.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum