Konferencja online: "Jak leczyć pacjenta po wypisie z oddziału kardiologii"

12 grudnia odbędzie się konferencja online "Jak leczyć pacjenta po wypisie z oddziału kardiologii”.Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie praktycznych aspektów związanych z postępowaniem terapeutycznym u pacjentów po wypisie z oddziału kardiologii.

Konferencja online: "Jak leczyć pacjenta po wypisie z oddziału kardiologii"

Zaprezentowane będą najczęstsze sytuacje kliniczne, które wymagają leczenia szpitalnego, tj. kryza nadciśnieniowa, zator tętnicy płucnej, ostry zespół wieńcowy, zabieg PCI i CABG, zaburzenia rytmu pod postacią migotania przedsionków, zaostrzenie przewlekłej niewydolności serca, zabieg implantacji kardiochirurgicznej i przezcewnikowej sztucznej zastawki serca oraz problemy z leczeniem współistniejącej cukrzycy w opinii diabetologa i kardiologa.

- Będziemy chcieli przedstawić Państwu w trakcie tego spotkania jak postępować optymalnie w ww. sytuacjach klinicznych w okresie po wypisie ze szpitala. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczna proponujemy przeprowadzić konferencje w trybie komunikacji multimedialnej pozostając w nadziei, ze ta forma kontaktu zostanie przez Państwa zaakceptowana - informują organizatorzy Konferencji, prof. Waldemar Banasiak i prof. Piotr Ponikowski.

Szczegółowe informacje, program i rejestracja: https://standardywkardiologii.pl/

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum