Konferencja "Prawo i Medycyna"

www.rynekzdrowia.pl

Oddział Śląski Międzynarodowego Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz ELSA Katowice zapraszają do udziału w Konferencji "Prawo i Medycyna", która odbędzie się 25 kwietnia 2017 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Konferencja "Prawo i Medycyna"

Wybrana tematyka konferencji: błędy w sztuce lekarskiej; prawne uregulowana dotyczące telemedycyny; prawa pacjenta przebywającego za granicą i świadczenia zdrowotne w Unii Europejskiej; problematyka związana z eksperymentem medycznym; odpowiedzialność karna lekarzy; klauzula sumienia.

Konferencja skierowana jest do studentów, prawników, pracowników naukowych, teoretyków prawa, studentów prawa, studentów medycyny i pracowników branży medycznej.

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia (początek o g. 16.00) i składać się będzie z dwóch paneli tematycznych, a każdy z nich zakończony zostanie dyskusją, w której będą brali udział prelegenci, a także inni uczestnicy Konferencji. Całość zwieńczy debata studencka dotycząca eksperymentu medycznego.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/198046400696026/

Kontakt: Marta Jagosz, koordynator lokalny projektu „Prawo i Medycyna”
Tel. 607 807 013
martajagosz96@gmail.com

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum