Konferencja MEDmeetsTECH

W jaki sposób COVID-19 wpływa na rozwój rynku zdrowia cyfrowego oraz nastawienie do nowych technologii? Jak radzi sobie z koronawirusem krajowy i światowy rynek telemedycyny? Co się zmieni w branży Healthcare - MEDTECH? Między innymi na te pytania odpowiedzą uczestnicy konferencji MEDmeetsTECH, która odbędzie się 15 grudnia br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Konferencja MEDmeetsTECH

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, start-upów i biznesu. Właśnie ruszyły zapisy do jubileuszowej 10. odsłony tej konferencji. Tym razem hasłem przewodnim spotkania jest #postCovidDigitalTrend.

15 grudnia odbędą się cztery sesje tematyczne, w trakcie których prelegenci - biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną oraz wynikające z niej zagrożenia - przedstawią aktualne trendy w branży MEDTECH. Nie zabraknie licznych przykładów dobrych praktyk rynkowych. Uznani eksperci branżowi postarają się odpowiedzieć na pytania, które dziś nurtują wielu przedsiębiorców.

Tego dnia organizatorzy zaplanowali również debatę poświęconą trendom i finansowaniu start-upów. Pierwszy dzień konferencji zakończą prezentacje najciekawszych startupów z obszaru MEDTECH.

Z kolei 16 grudnia odbędzie się wydarzenie towarzyszące pod nazwą Akademia MEDmeetsTECH online powered by TUV Nord. Tego dnia będą miały miejsce dyskusje ekspertów poświęcone zagadnieniom związanym z wyrobami medycznymi. Poruszone kwestie dotyczyć będą m.in. realizacji badań klinicznych, oceny dokumentacji klinicznej, dokumentacji w procesie certyfikacji, cyberbezpieczeństwa, analizy ryzyka oraz inżynierii użyteczności wyrobów medycznych.

- Zakładamy, że ta konferencja będzie inna niż wszystkie nasze dotychczasowe wydarzenia - nie tylko z uwagi na swój okrągły jubileusz, lecz przede wszystkim z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Musimy szczególnie zadbać o bezpieczeństwo każdego uczestnika, dlatego spotykamy się w formule hybrydowej. Na sali dostępnych będzie 50 miejsc stacjonarnych. Sam przebieg wydarzenia będzie można śledzić online, dzięki transmisji livestream - mówi Janusz Kowalski, organizator wydarzenia.

Szczegóły: https://medmeetstech.com/grudzien2020

Kontakt:
jkowalski@medmeetstech.com
tel. 606 83 43 68

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum