Konferencja Farmaceutyczna Pharma Bridge Europe-South Africa

Międzynarodowa Konferencja Farmaceutyczna Pharma Bridge Europe-South Africa odbędzie się w dniach 2-8 grudnia 2018 w Kapsztadzie.

Celem wydarzenia jest poznanie doświadczeń, rozwiązań i najlepszych praktyk branży aptecznej w RPA. Ponadto, konferencja umożliwia integrację w gronie kluczowych osób z polskiego środowiska aptekarskiego, na kilka miesięcy przed startem karuzeli wyborczej do OIA i NIA. Wszystko to odbędzie się w pięknym miejscu w Republice Południowej Afryki - kraju o rozwiniętym sektorze dystrybucji farmaceutycznej, którego ważnym elementem jest opieka farmaceutyczna i z którego doświadczeń korzysta wiele innych krajów z całego świata.

Program Międzynarodowej Konferencji CF4P "Pharma Bridge Europe-South Africa" obejmuje pięć bloków tematycznych:

1. Opieka farmaceutyczna - bezpieczny, odpowiedzialny, kosztowo-efektywny system ochrony zdrowia - wykłady i dyskusja
2. Codzienne wyzwania Farmaceuty w pracy w Aptece - wizyty w lokalnych aptekach (do wyboru apteki szpitalne, sieciowe i indywidualne)
3. Krajowa polityka lekowa, Program leków podstawowych - wykłady + dyskusja
4. E-recepty - dyskusja
5. Rola i przyszłość farmaceuty w systemie ochrony zdrowia

Pharma Bridge Europe-South Africa łączy środowisko farmaceutów - praktyków, badaczy, przedstawicieli instytucji rządowych, samorządowych i stowarzyszeń branżowych - europejskich i południowo-afrykańskich, we wspólnej debacie na temat systemu opieki farmaceutycznej. 

Konferencja przeznaczona jest dla kierowników i właścicieli aptek ogólnodostępnych, aptek szpitalnych i hurtowni farmaceutycznych, menedżerów i ekspertów odpowiedzialnych za dystrybucję leków oraz usługi farmaceutyczne, a także dla decydentów i regulatorów rynku farmaceutycznego. Planowany jest udział ok. 100 delegatów z Polski.

Program wyjazdu, sylwetki prelegentów, szczegółowe informacje, cennik oraz zapisy dostępne są pod adresem:  konferencje.pro/cogno-medical

Całkowity koszt udziału w konferencji: 9 650 PLN.

Dla kierowników i pracowników aptek, użytkowników portalu www.pharmintouch.pl organizatorzy przygotowali atrakcyjny rabat.

Kontakt:
info@cogno.eu

Organizatorzy:
Cogno Medical Sp. z o.o.
European Center for Healthcare Strategies & Policies
Biuro Podróży New Poland Sp. z o.o.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum