Konferencja "FASD - problem kliniczny i społeczny"

I Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. "FASD - problem kliniczny i społeczny" odbędzie się w dniach od 30 września 2 października 2015 w Dworze w Tomaszowicach koło Krakowa.

Konferencja "FASD - problem kliniczny i społeczny"
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Pierwszego dnia (30 września) odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca Konferencję. Następne dwa dni (1-2 października) będą poświęcone wykładom, dyskusjom i sesjom tematycznym z udziałem znakomitych ekspertów z Polski i zagranicy (m.in. prof. K. Warren, prof. E. Riley, dr n. hum. T. Jadczak-Szumiło, prof. A. Urbanik).

Specjaliści będą służyć wiedzą oraz radą nie tylko lekarzom, ale również rodzicom i opiekunom dzieci z FASD. Konferencja będzie stanowiła ważny element w toczącej się dyskusji na temat sposobów pomocy dzieciom z FASD, ich rodzicom i opiekunom. Dzięki zaangażowaniu polskich i zagranicznych ekspertów będzie również miejscem wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorzy: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie oraz Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przy wsparciu Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ i Fundacji E&Y. 

Rejestracja do 24 września.
Szczegóły: www.dzieciecyszpital.pl

Kontakt:
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika 
ul. Strzelecka 2, 31-503 Kraków 
tel.(12) 6198678 
www.dzieciecyszpital.pl

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum