Już wkrótce MEDmeetsTECH w nowej, międzynarodowej odsłonie

20.05.2021

Co należy zrobić, aby przyspieszyć wdrażanie cyfrowych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia? 20 maja 2021 roku wokół tego pytania będzie się koncentrować dyskusja podczas MEDmeetsTECH w nowej, międzynarodowej odsłonie.

Najbliższe wydarzenie z cyklu MEDmeetsTECH będzie doskonałą okazją – dla startup’ów z obszaru medtech, wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów – aby uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej.

11. edycja po raz pierwszy poruszy tematy związane z wejściem na rynek USA z cyfrowymi rozwiązaniami zdrowotnymi. Eksperci i przedstawiciele organizacji inwestorów z USA podzielą się wiedzą o tym, jak zaistnieć na rynku amerykańskim.

Wśród prelegentów konferencji będą również reprezentanci instytucji publicznych i prywatnych z Polski oraz innych krajów Europy odpowiedzialni za wdrażanie cyfrowych rozwiązań zdrowotnych na szeroką skalę.

W gronie mówców i uczestników dyskusji pojawia się także przedstawiciele świata klinicznego, wynalazcy oraz reprezentanci startup’ów. Ponadto konferencja stanie się międzynarodową areną, na której zaprezentują się wybrane, najciekawsze projekty startup z obszaru medtech.

- MEDmeetsTECH po raz drugi odbędzie się w formule online i po raz pierwszy – ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia – konferencja będzie prowadzona wyłącznie w języku angielskim. Wynalazcy i twórcy nowych rozwiązań z dziedziny medtech i biotech mogą liczyć na bardzo praktyczne wskazówki, jak podejść do planowania ekspansji na rynku USA oraz co zrobić, by skutecznie na nim zaistnieć – mówią Janusz Kowalski oraz Anna Ostrowicka, organizatorzy wydarzenia MEDmeetsTECH

Termin: 20 maja 2021 r.

Więcej informacji (w tym agenda wydarzenia): MEDmeetsTECH