IV Międzynarodowe Medyczne Dni Kariery

Czwarta edycja Medycznych Dni Kariery. Targi odbywają się dwa razy w roku (marzec/kwiecień oraz wrzesień/październik) i są największym wydarzeniem medycznego rynku pracy w Polsce i Europie. Obecny cykl spotkań ma miejsce łącznie w 7 największych miastach Polski, Słowacji, Węgier, Czech oraz Rumunii.

Udział w imprezie oraz w towarzyszącej części konferencyjnej jest bezpłatny. Medyczne Dni Kariery to okazja do bezpośredniego spotkania z wiodącymi pracodawcami sektora medycznego, farmaceutycznego oraz badań klinicznych z rynku lokalnego oraz z zagranicy z ofertami pracy z kilkunastu krajów. W targach biorą udział lekarze, stomatolodzy, pielęgniarki, farmaceuci, technicy oraz wszystkie osoby związane zawodowo z medycyną i ochroną zdrowia.

Duża grupa odwiedzających Medyczne Dni Kariery to studenci akademii medycznych, którzy chcą w jak najlepszy sposób zaplanować swoja karierę w przyszłości. Targom towarzyszy część konferencyjna, w trakcie której poruszane są różnorodne zagadnienia związane z medycznym rynkiem pracy w Europie, a także szeroko pojętym rozwojem zawodowym.

Medyczne Dni Kariery to wreszcie okazja do spotkania całego środowiska medycznego i wymiany informacji oraz doświadczeń związanych z rozwojem osobistym.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum