III Forum Jakości i Bezpieczeństwa w Ochronie Zdrowia

W tym roku tematem przewodnim III Forum jest "Jakość i ryzyko w procesach klinicznych - aspekty prawno-medyczne w wymiarze międzynarodowym". W programie dwudniowej konferencji (10-11 kwietnia 2014 r.) są m.in. wykłady specjalistów z Włoch i Wielkiej Brytanii.

Sesję o zarządzaniu ryzykiem klinicznym poprowadzą prof. Leszek Paradowski i dr Janusz Pokorski. O jakości i ryzyku klinicznym w aspekcie prawnym opowie m.in. prof. Zdzisław Kubot z Wydziału Prawa UWr. W sesji na temat zarządzania ryzykiem w diagnostyce i transplantologii klinicznej wezmą udział  m.in. dr Paweł Chudoba i dr Agnieszka Lepiesza z Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej USK.

Miejsce konferencji: sala wykładowa im. Leona Kuczyńskiego Wydziału Farmaceutycznego UM przy ul. Borowskiej 211 we Wrocławiu. Wykłady rozpoczną się w czwartek 10 kwietnia o godz. 9.15.

Udział w Forum jest bezpłatny.

Organizatorzy: Katedra Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Uniwersytecki Szpital Kliniczny i Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum