II Studenckie Sympozjum Naukowe "Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego"

Sympozjum ma na celu integrację środowiska studenckiego, wymianę poglądów z ekspertami i praktykami zdrowia publicznego. To także okazja do zaprezentowania swoich, często pierwszych, wyników badań przez młodych adeptów nauk medycznych.

Tematyka sympozjum obejmuje zagadnienia poświęcone m.in. komunikacji w zdrowiu publicznym, oczekiwań wobec programów zdrowotnych i ich wyników, zmian na rynku ubezpieczeń zdrowotnych, przyszłości systemu ratownictwa medycznego. Kwestie te będą poruszane przez zaproszonych gości – przedstawicieli nauk medycznych, administracji samorządowej i menedżerów medycznych.

Odbędą się także dwie dyskusje panelowe na temat kreowania polityki zdrowotnej oraz informatyzacji ochrony zdrowia i telemedycyny. Eksperci zmierzą się z pytaniami moderatorów oraz uczestników sympozjum.

Studenci z całej Polski zaprezentują swoje prace naukowe i badawcze. Najciekawsze, w ocenie Komitetu Naukowego, zostaną nagrodzone i opublikowane.

Organizatorzy zapraszają naukowców, praktyków i studentów zdrowia publicznego do spotkania i wymiany poglądów oraz doświadczeń.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum