II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia

11 i 12 czerwca br. w Łodzi odbędzie się II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia.

II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia

Wydarzenie adresowane jest do organizatorów aktywności związanych z budowaniem i zarządzaniem wartościowymi relacjami z pacjentami, otoczeniem biznesowym oraz wewnątrz organizacji działających w obszarze ochrony zdrowia. Szczególnie do przedstawicieli jednostek podległych i nadzorowanych przez Ministerstwo Zdrowia, rzeczników prasowych, rzeczników praw pacjenta oraz osób zajmujących się promocją zdrowia w szpitalach, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego - organizatorów kampanii profilaktycznych, organizacji pozarządowych, przedstawicieli organizacji pacjentów oraz uczelni medycznych.

Podczas Kongresu odbędzie się również gala wręczenia nagród w kategorii „Najlepszy rzecznik prasowy w ochronie zdrowia” oraz konkursu „Najlepszy program profilaktyki lub promocji zdrowia w 2018 roku”.

Celem obu konkursów jest wskazanie osób, które mają szczególne osiągnięcia w zakresie budowania wartościowych relacji oraz wskazanie interesujących kampanii profilaktycznych, które mogą być przykładem promocji dobrych praktyk w tym zakresie. Zasady konkursu wraz z zaproszeniem do zgłaszania kandydatów zostaną udostępnione na stronie internetowej wydarzenia - kongreskomunikacji.pl od 11 marca 2019 roku.

Organizator: Fundacja Misja Medyczna
Miejsce:  Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi
Szczegóły: kongreskomunikacji.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum