I Kongres Zdrowego Starzenia

W dniach 30-31 stycznia 2014 roku w warszawskiej Galerii Porczyńskich, eksperci z zakresu medycyny, socjologowie, przedstawiciele administracji rządowej oraz samorządu spotkają się, by omówić postępy w realizacji działań na rzecz budowania podstaw zdrowej starości w Polsce.

I Kongres Zdrowego Starzenia

Udział w debatach I Kongresu Zdrowego Starzenia zapowiedzieli m.in. minister zdrowia Bartosz Arłukowicz oraz minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, który ogłosi założenia do długofalowej polityki senioralnej. Celem organizowanego przez Fundację na rzecz Zdrowego Starzenia się Kongresu jest uzgodnienie kluczowych celów, wyzwań i działań koniecznych w realizacji długofalowej polityki senioralnej.

W realizację Kongresu Zdrowego Starzenia jako współorganizator włączyły się: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, a także Miasto Stołeczne Warszawa.

Honorowy patronat nad wydarzeniem: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Rzecznik Praw Obywatelskich, Wojewoda Mazowiecki, samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Instytut Lecha Wałęsy.

Dodatkowe informacje:

www.zdrowestarzenie.org
www.facebook.com/zdrowestarzenie

Kontakt z Fundacją:
Natalia Miller-Lewandowska
Tel. +48 22 327 61 39    
mob. +48 604 131 100
n.lewandowska@zdrowestarzenie.org

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum